UUS! Eesti keele töövihik “Suhtleme Eestis A2.2-2024” inglise keele baasil

Eesti keele töövihik „Suhtleme Eestis A2.2“ on teine osa kolmeosalisest A2-taseme töövihikute sarjast, mis on mõeldud eesti keele kui võõrkeele õppijale, kes alustab nullist ning soovib saavutada A2 keeleoskustaseme. ​Töövihik on metoodiliselt ülesehituselt  kommunikatiivne ja konstruktsioonipõhine ning aitab ette valmistada A2-taseme eksamiks. Töövihik on saadaval inglise ja vene keele baasil.

7,80 

Kirjeldus

TÖÖVIHIK A2.2

Lehekülgi: 88

Kirjastus: ImmiSoft

SISU:

  1. UUS KODU. MAJA, KORTER JA MAJAÜMBRUS. RUUMID MAJAS JA KORTERIS. MITMEKORRUSELINE? MITMETOALINE? ÜÜRIME KORTERI. ÜÜRIKUULUTUSED. KIRJAD. SOOLALEIVAPIDU.
  2. MÖÖBEL JA KODUMASINAD. OSTUKESKUSES. MÖÖBEL JA KODUMASINAD. KUHU MA ASJAD PANEN. ASJAD ON KADUNUD. KAUPLUSED. MILLAL ON AVATUD JA KUS ASUB? REKLAAM.  OSTAME MÖÖBLIT JA KODUMASINAID.
  3. KODUTÖÖD JA REMONT. KODUTÖÖD. REMONTIMATA KORTER. TEEME REMONTI    OSTAME VÄRVI JA TAPEETI. AKENDE PESU. PESUMASIN LÄKS KATKI.
  4. TEE JUHATAMINE. KUS SEE ASUB? KUIDAS MA SINNA SAAN? JUHATA TEED! ÜLE-LÄBI-MÖÖDA-KUNI. BUSSIPEATUSED. LÄHEN BUSSI PEALE, LÄHEN MAHA. KUST JA KUHU?
  5. TEST A2.2

Lisainfo

Kaal 0,075 kg
Mõõtmed 30 × 21 × 2 cm
Toode:

Töövihik

Keele tasemed:

A2

Lehekülgede arv:

100

Suurus:

A5

Tugevus:

Pehmed kaaned

Keel:

English