Tooted

Tooted

EESTI KEELE ÕPPEMATERJALID

Eesti keele õppimiseks on olemas materjalid A1-B2 tasemeni. Saadaval on eesti keele õppimiseks töövihikud, CD-d, DVD-d kui ka e-e-õppe materjalid: mp3 audiod, videod ja interaktiivsed ülesanded. Materjalid aitavad õpilasi ette valmistada A2-B2-taseme eksamiks. Vali enda või oma õpilaste jaoks sobiv tase ja sobivad materjalid.

A1

A1 taseme eesti keele õppe materjalid


- Töövihik
- CD kuulamisülesanded
- MP3 audiod
- videod
- interaktiivsed ülesanded

A2

A2 taseme eesti keele õppe materjalid


- Töövihik
- CD kuulamisülesanded
- MP3 audiod
- videod
- interaktiivsed ülesanded

B1

B1 taseme eesti keele õppe materjalid


- Töövihik
- CD kuulamisülesanded
- MP3 audiod
- videod
- interaktiivsed ülesanded

B2

B2 taseme eesti keele õppe materjalid


- Töövihik
- CD kuulamisülesanded
- MP3 audiod
- videod
- interaktiivsed ülesanded

A1-1 IPAD

E-ÕPE

Eesti keele e-õpe sisaldab pdf töövihikut, mp3 kuulamistekste, üppevideoid ja interaktiivseid harjutusi.  E-õppe keskkonnas saab igaüks õppida omas tempos ja endale sobival ajal. Keskkonnas on interaktiivsed ülesanded, kuulamistekstid ja õppevideod. Lihtsustatud grammatikaõpikud koos interaktiivsete grammatikaharjutustega.

Immischool-eesti keele kursused

EESTI KEELE KURSUSED

Soovid õppida eesti keelt traditsiooniliselt klassiruumis või mugavalt veebi teel? Meie suurte kogemustega õpetajad viivad läbi eesti keele kursuseid tasemetele A1, A2, B1, B2. Hoia silma peal, millal algavad järgmised kursused või anna meile oma soovist teada ja saa esimesena infot uute algavate kursuste kohta.

KEELEÕPPE TUGIMATERJALID

Eesti keele õppimist toetavad tugimaterjalid kas õppetöö juures või esemed igapäevaste tegevuste juures kasutamiseks, mis aitavad omandada sõnavara, erinevaid vorme ja reegleid. Vastavalt keeletasemele lihtsustatud raamatud, mis tutvustavad Eesti kirjandust ja kultuuri. Lihtsutatud grammatikaõpikud algajatele. Grammatikat aitab ka omandada kui lihtsalt keeletassist kohvi juua ning aeg-ajalt seda lugeda.

EasyReader

LIHTSUSTATUD LUGEMISTEKSTID
EESTI KIRJANDUS ALGAJATELE

Eesti kirjandust ja kultuuri tutvustav sari EESTI KIRJANDUS ALGAJALE on mõeldud eesti keele kui võõrkeele õppijale A2-B1 tasemel. Sari tutvustab eesti kirjandust ja kultuuri. Tekstid on kohandatud vastavalt õppijate keeleoskustasemele ning sisaldavad sõnavara ja arusaamist kontrollivaid harjutusi, selgitusi, aruteluküsimusi, ideekaarte, linke ja tekste lisalugemiseks ja filmide vaatamiseks. Igast kirjandusteosest on olemas raamat, audioraamat ja veebiversioon. Raamat sisaldab lihtsustatud lugemisteksti vastava krijandusteose põhjal, sõnavara ning harjutusi. Audioraamatus on sisseloetud raamatu tekstiga identne tekst, mida on lisaks toetamas meeleolu loovad helitaustad ja heliefektid. Veebiversioonis on võimalik veebis lugeda raamatut, kuulata audiosid ning teha interaktiivseid harjutusi. Lisaks toimuvad ka meeleolukad raamatupõhised ajaloolised ekskursioonid.

Play Video
Play Video
Play Video