UUS! Eesti keele e-õppe materjalid 2024 “Suhtleme Eestis A2.1” RU

Eesti keele e-õppe materjal “Suhtleme Eestis A2.1” on esimene osa  kolmeosalisest A2-taseme e-materjalide sarjast. Eesti keele e-õppe materjal sisaldab pdf töövihikut, mp3 kuulamistekste, keeleõppe videoid ja interaktiivseid harjutusi. Metoodiliselt ülesehituselt on keeleõppe materjalid kommunikatiivsed, konstruktsioonipõhised ning aitavad ette valmistada A2-taseme riiklikuks eksamiks.  Materjalid on saadaval vene ja inglise keele baasil.

19,90  for 1 year

Kirjeldus

E-õppe materjalid vene keele baasil: – pdf töövihikud, audiod ja videod, interaktiivsed harjutused ja mängud.

Pdf-töövihik vene keele baasil, 88 lk

MP3 – 15 audioteksti veebilehel

60 interaktiivset harjutust ja keelemängu,

6 keeleõppevideot

Kirjastus: ImmiSoft

SISU:

  1. VÄLIMUS, RIIDED JA ISELOOM: TUTVUSTA END. MISSUGUNE? VÄLIMUSE, RIIETUSE JA ISELOOMU KIRJELDUS. MIS SUL SELJAS JA JALAS ON? SPORDIVARUSTUS. KUS SA KÄID? MIDA TEGEMAS?
  1. HOBID JA TEGEVUSED VABAL AJAL: MIDA SULLE MEELDIB TEHA? MIDA SA HAKKAD TEGEMA? KUS SA KÄID JA MIDA SA TEED NÄDALAVAHETUSEL?            KUS SA EILE KÄISID JA MIDA SA TEGID? KUTSE. MIDA SA SELGA JA JALGA PANED? MIDA SA KAASA VÕTAD?
  1. ILM JA RIIDED. OSTAME RIIDEID: ÕHUTEMPERATUUR. TUULINE, VIHMANE. MISSUGUNE ILM ON HOMME? MISSUGUNE ILM OLI EILE? MIDA SA KANNAD SUVEL, TALVEL, KEVADEL? OSTAME RIIDEID. LIIGA  SUUR, SOOVIN VÄIKSEMAT.
  1. SÜNNIPÄEV: MITME AASTANE SA OLED? MILLAL SU SÜNNIPÄEV ON? KUI VANAKS SA SAAD? SÜNNIPEVAKUTSE. KINGITUSE OSTMINE. LIIGA KALLIS. SOOVIN VÄRSKEMAT. JUSTUSTUS EELMISEST SÜNNIPÄEVAST.

A2.1 TEST

 

Lisainfo

Keeletase:

A2.1

Keel:

Vene keel (RUS)

Töövihik:

allalaaditav PDF või e-õppekeskkonnas vaatamiseks.

Audiotekstid:

24 audioteksti e-õppekeskkonnas kuulamiseks

Videod:

7 õppevideot e-õppekeskkonnas vaatamiseks

Ülesanded ja mängud:

53 interaktiivset harjutust ja keelemängu e-õppekeskkonnas kasutamiseks

Sõnastik:

eesti – vene sõnastik A2.1 tasemele