UUS! Eesti keele e-õppe materjalid Suhtleme Eestis A2.1 ja A2.2 – 2024, RU

Eesti keele e-õppe materjal “Suhtleme Eestis A2.2” on teine osa  kolmeosalisest A2-taseme e-materjalide sarjast. Eesti keele e-õppe materjal sisaldab pdf töövihikut, mp3 kuulamistekste, keeleõppe videoid ja interaktiivseid harjutusi. Metoodiliselt ülesehituselt on keeleõppe materjalid kommunikatiivsed, konstruktsioonipõhised ning aitavad ette valmistada A2-taseme riiklikuks eksamiks.  Materjalid on saadaval vene ja inglise keele baasil.

A2.1.

A2.1. Pdf-töövihik vene keele baasil, 88 lk, 15 audioteksti veebilehel, 60 interaktiivset harjutust ja keelemängu, 6 keeleõppevideot.

A2.2. Pdf-töövihik vene keele baasil, 92 lk, 17 audioteksti veebilehel, 6 keeleõppevideot, 40 interaktiivset harjutust ja keelemängu.

Kirjastus: ImmiSoft

 

Kirjastus: ImmiSoft

36,80  for 1 year

Kirjeldus

E-õppe materjalid vene keele baasil: : pdf töövihikud + mp3 audiod + videod + interaktiivsed harjutused ja mängud, A2 test

A2.1.

Pdf-töövihik vene keele baasil, 88 lk

MP3 – 15 audioteksti veebilehel

60 interaktiivset harjutust ja keelemängu,

6 keeleõppevideot

A2.2

Pdf-töövihik vene keele baasil, 92 lk

MP3 – 17 audioteksti veebilehel

6 keeleõppevideot

40 interaktiivset harjutust ja keelemängu,

Kirjastus: ImmiSoft

 

TV A2.1. SISU;

SISU:

  1. VÄLIMUS, RIIDED JA ISELOOM: TUTVUSTA END. MISSUGUNE? VÄLIMUSE, RIIETUSE JA ISELOOMU KIRJELDUS. MIS SUL SELJAS JA JALAS ON? SPORDIVARUSTUS. KUS SA KÄID? MIDA TEGEMAS?
  1. HOBID JA TEGEVUSED VABAL AJAL: MIDA SULLE MEELDIB TEHA? MIDA SA HAKKAD TEGEMA? KUS SA KÄID JA MIDA SA TEED NÄDALAVAHETUSEL?            KUS SA EILE KÄISID JA MIDA SA TEGID? KUTSE. MIDA SA SELGA JA JALGA PANED? MIDA SA KAASA VÕTAD?
  1. ILM JA RIIDED. OSTAME RIIDEID: ÕHUTEMPERATUUR. TUULINE, VIHMANE. MISSUGUNE ILM ON HOMME? MISSUGUNE ILM OLI EILE? MIDA SA KANNAD SUVEL, TALVEL, KEVADEL? OSTAME RIIDEID. LIIGA  SUUR, SOOVIN VÄIKSEMAT.
  1. SÜNNIPÄEV: MITME AASTANE SA OLED? MILLAL SU SÜNNIPÄEV ON? KUI VANAKS SA SAAD? SÜNNIPEVAKUTSE. KINGITUSE OSTMINE. LIIGA KALLIS. SOOVIN VÄRSKEMAT. JUSTUSTUS EELMISEST SÜNNIPÄEVAST.
  2. A2.1 TEST

TV A2.2. SISU:

  1. UUS KODU: MAJA, KORTER JA MAJAÜMBRUS. RUUMID MAJAS JA KORTERIS. MITMEKORRUSELINE? MITMETOALINE? ÜÜRIME KORTERI. ÜÜRIKUULUTUSED. KIRJAD. SOOLALEIVAPIDU.
  2. MÖÖBEL JA KODUMASINAD. OSTUKESKUSES:  MÖÖBEL JA KODUMASINAD. KUHU MA ASJAD PANEN. ASJAD  ON KADUNUD. KAUPLUSED. MILLAL ON AVATUD JA KUS  ASUB? REKLAAM.  OSTAME MÖÖBLIT JA KODUMASINAID.
  3. KODUTÖÖD JA REMONT:KODUTÖÖD. REMONTIMATA KORTER. TEEME REMONTI    OSTAME VÄRVI JA TAPEETI. AKENDE PESU. PESUMASIN LÄKS KATKI.
  4. TRANSPORT JA TEE JUHATAMINE: KUS SEE ASUB? KUIDAS MA SINNA SAAN? JUHATA TEED! ÜLE-LÄBI-MÖÖDA-KUNI. BUSSIPEATUSED. LÄHEN BUSSI PEALE, LÄHEN MAHA. JÄIN BUSSIST MAHA. KUST JA KUHU SA SÕIDAD?
  5. TEST A2.2