Easyreader – Eduard Bornhöhe “Tasuja” e-materjalid + raamat + CD

Eduard Bornhöhe “Tasuja” e-materjalid sisaldavad pdf raamatut, kuue peatüki audiotekste  ja interaktiivseid harjutusi. “Tasuja” on lihtsustatud lugemistekst A2-B1 tasemel keeleõppijale,  raamat sisaldab sõnastikku vene ja inglise keeles ning pildimaterjali teksti mõistmise lihtsustamiseks. Audiotekstid on kuuldemänguna esitatud, lisaks on iga peatüki kohta interaktiivsed ülesanded sõnavara ja lugemis- ja kuulamisharjutustega.

Eesti kirjandust ja kultuuri tutvustav sari
EESTI KIRJANDUS ALGAJALE

on mõeldud eesti keele kui võõrkeele õppijale A2-B1 tasemel.

Sari tutvustab eesti kirjandust ja kultuuri. Tekstid on kohandatud vastavalt õppijate keeleoskustasemele ning sisaldavad sõnavara ja arusaamist kontrollivaid harjutusi, selgitusi, aruteluküsimusi, ideekaarte, linke ja tekste lisalugemiseks ja filmide vaatamiseks.

Eduard Bornhöhe “Tasuja” on ajalooline jutustus, mis räägib sellest, mis juhtus Jüriööl – 23. aprillil aastal 1343 ja miks see juhtus. Lugu räägib ühe poisi elust, kes võitles eestlaste vabaduse eest taani ja
saksa rüütlite vastu. Selle poisi nimi oli Jaanus. Jaanusest sai Tasuja ehk kättemaksja.

8,00 16,00 

Kirjeldus

Lisainfo

Kaal 0,1 kg
Vali toode:

Ainult e-materjalid (interaktiivsed harjutused, audiotekstid, e-raamat), Raamat + e-materjalid (interaktiivsed harjutused, audiotekstid, e-raamat), CD + e-materjalid (interaktiivsed harjutused, audiotekstid, e-raamat), Raamat + CD + e-materjalid (interaktiivsed harjutused, audiotekstid, e-raamat)