Easyreader – Eduard Bornhöhe “Vürst Gabriel ehk Pirita kloostri viimsed päevad” veebiversioon

Ainult veebiversioon, mis sisaldab e-keskkonna kaudu e-raamatut, audiotekste ja interaktiivseid harjutusi.

 

Eesti kirjandust ja kultuuri tutvustav sari
EESTI KIRJANDUS KÕRGEMALE KESKTASEMELE

on mõeldud eesti keele kui võõrkeele õppijale B2-tasemel. Sari tutvustab eesti kirjandust ja kultuuri B2-tasemele eesti keele kui võõrkeele õppijale. Tekstid on kohandatud vastavalt õppijate keeleoskustasemele ning sisaldavad sõnavara ja arusaamist kontrollivaid harjutusi, selgitusi, aruteluküsimusi, sõnastikku vene- ja inglise keele baasil, ideekaarte, linke ja tekste lisalugemiseks ja filmide vaatamiseks.

Eduard Bornhöhe ajalooline romantiline jutustus “Vürst Gabriel ehk Pirita kloostri viimsed päevad” on B2-taseme e-õppe materjal, mis sisaldab pehmekaanelist raamatut (ca 78 lk), kuuldemänguna ülesehitatud audiotekse ning interaktiivseid harjutusi.

Raamat räägib erinevate  inimeste elust Liivi sõja ajal Eestimaal. Peategelasteks on ajalooline tegelaskuju vürst Gabriel ja saksa aadlipreili Agnes von Mönnikhusen. Tegevus põimub nende armastusloo ümber. Jutustuse lõpus piiravad Vene väed (1577) Tallinna ümber ning Pirita klooster põletatakse maha. Selle teose ainetel on tehtud film “Viimne reliikvia” (1969), mis on üks menukamaid Eesti filme.

Sisaldab:
  • E-raamat, 78 lk
  • 11 audioteksti (sisseloetud tekst koos muusikaliste ja heliliste taustadega)
  • Interaktiivsed kuulamis- ja lugemistekstid ning sõnavara harjutused, lisamaterjalid ja harjutused ajaloo ja raamatu ajalooliste prototüüpide kohta.

8,00 

Kirjeldus


Siin on helinäidis kuuldemängu audioraamatust

Lisainfo

Keeletase:

B2

Sisaldab:

Ainult veebiversioon (interaktiivsed harjutused, audiotekstid, e-raamat)