Easyreader – Eduard Bornhöhe “Vürst Gabriel ehk Pirita kloostri viimsed päevad” Raamat ja CD

Eduard Bornhöhe “Vürst Gabriel ehk Pirita kloostri viimsed päevad”

Pehmekaaneline raamat, A5, 78 lk + CD kuulamistekstidega.

 

Eesti kirjandust ja kultuuri tutvustav sari
EESTI KIRJANDUS KESKTASEMELE

on mõeldud eesti keele kui võõrkeele õppijale B2-tasemel. Sari tutvustab eesti kirjandust ja kultuuri. Tekstid on kohandatud vastavalt õppijate keeleoskustasemele ning sisaldavad sõnavara ja arusaamist kontrollivaid harjutusi, selgitusi, aruteluküsimusi, liategevusi ja rollimänge, linke ja tekste lisalugemiseks ja filmide vaatamiseks.

 

Eduard Bornhöhe ajalooline romantiline jutustus “Vürst Gabriel ehk Pirita kloostri viimsed päevad” koosneb pehmekaanelisest raamatust (ca 78 lk) ja CD audioraamatust, mis sisaldab kuuldemänguna ülesehitatud audiotekste. Lisaks saab soetada veebiversiooni, kus saab lisaks ka interaktiivsed ülesanded.

Raamat räägib erinevate  inimeste elust Liivi sõja ajal Eestimaal. Peategelasteks on ajalooline tegelaskuju vürst Gabriel ja saksa aadlipreili Agnes von Mönnikhusen. Tegevus põimub nende armastusloo ümber. Jutustuse lõpus piiravad Vene väed (1577) Tallinna ümber ning Pirita klooster põletatakse maha. Selle teose ainetel on tehtud film “Viimne reliikvia” (1969), mis on üks menukamaid Eesti filme.

14,00 

Kirjeldus


Siin on helinäidis kuuldemängu audioraamatust

Lisainfo

Kaal 0,1 kg
Mõõtmed 30 × 21 × 2 cm
Keeletase:

B2

Raamat:

A5, 78lk, pehmekaaneline

CD:

11 audioteksti helitaustadega