Easyreader – Juhan Smuuli “Suvitajad” veebiversioon + raamat + CD

Eesti kirjandust ja kultuuri tutvustav sari
EESTI KIRJANDUS ALGAJALE

on mõeldud eesti keele kui võõrkeele õppijale A2-B1-tasemel. Sari tutvustab eesti kirjandust ja kultuuri. Tekstid on kohandatud vastavalt õppijate keeleoskustasemele ning sisaldavad sõnavara ja arusaamist kontrollivaid harjutusi, selgitusi, aruteluküsimusi, sõnastikku vene- ja inglise keele baasil, ideekaarte, linke ja tekste lisalugemiseks ja filmide vaatamiseks.  Raamatute juurde kuuluvad CD-Romid kuuldemänguna esitatud kuulamistekstidega ning lisainfo ja linkidega interaktiivsetele harjutustele, ekskursioonidele ja filmidele.

.

Sisu:

Lihtsustatud tekst põhineb Juhan Smuuli raamatul “Muhu monoloogid”  (1968). Jutustus räägib lõbusa loo sellest, kuidas ühel ilusal suvepäeval saabuvad turistid Tallinnast väikesele Muhu saarele ja tahavad seal ühes talus suve veeta ehk suvitada. Nad käituvad nagu nõudlikud ja tujukad turistid hotellis ning tüütavad pererahva päris ära. Pererahvas aga ei oska neist kuidagi lahti saada. Üks seiklus järgneb teisele kuni maja katusel on auk sees, peremehel suu katki löödud ja suvitajad lahkuvad.

 

Pane ise oma komplekt kokku:
  • Pehmekaaneline raamat, A5, 43 lk
  • CD-Rom kuulamistekstidega
  • Veebiversiooniga interaktiivsed harjutused, e-raamat ja audiod kuulamistekstidega

8,00 16,00 

Kirjeldus

Lisainfo

Kaal 0,1 kg
Vali toode:

Raamat + veebiversioon (interaktiivsed harjutused, audiotekstid, e-raamat), CD + veebiversioon (interaktiivsed harjutused, audiotekstid, e-raamat), Raamat + CD + veebiversioon (interaktiivsed harjutused, audiotekstid, e-raamat), Ainult veebiversioon (interaktiivsed harjutused, audiotekstid, e-raamat)