UUS! Eesti keele töövihik “Suhtleme Eestis A2.1-2024” vene keele baasil

Eesti keele töövihik „Suhtleme Eestis A2.1“ on esimene osa kolmeosalisest A2-taseme töövihikute sarjast, mis on mõeldud eesti keele kui võõrkeele õppijale, kes alustab nullist ning soovib saavutada A2 keeleoskustaseme. ​Töövihik on metoodiliselt ülesehituselt  kommunikatiivne ja konstruktsioonipõhine ning aitab ette valmistada A2-taseme eksamiks. Töövihik on saadaval inglise ja vene keele baasil.

6,80 

Kirjeldus

TÖÖVIHIK A2.1

Lehekülgi: 88

pehmekaaneline

Kirjastus: ImmiSoft

SISU:

  1. VÄLIMUS, RIIDED JA ISELOOM: TUTVUSTA END. MISSUGUNE? VÄLIMUSE, RIIETUSE JA ISELOOMU KIRJELDUS. MIS SUL SELJAS JA JALAS ON? SPORDIVARUSTUS. KUS SA KÄID? MIDA TEGEMAS?
  1. HOBID JA TEGEVUSED VABAL AJAL: MIDA SULLE MEELDIB TEHA? MIDA SA HAKKAD TEGEMA? KUS SA KÄID JA MIDA SA TEED NÄDALAVAHETUSEL?            KUS SA EILE KÄISID JA MIDA SA TEGID? KUTSE. MIDA SA SELGA JA JALGA PANED? MIDA SA KAASA VÕTAD?
  1. ILM JA RIIDED. OSTAME RIIDEID: ÕHUTEMPERATUUR. TUULINE, VIHMANE. MISSUGUNE ILM ON HOMME? MISSUGUNE ILM OLI EILE? MIDA SA KANNAD SUVEL, TALVEL, KEVADEL? OSTAME RIIDEID. LIIGA  SUUR, SOOVIN VÄIKSEMAT.
  1. SÜNNIPÄEV: MITME AASTANE SA OLED? MILLAL SU SÜNNIPÄEV ON? KUI VANAKS SA SAAD? SÜNNIPEVAKUTSE. KINGITUSE OSTMINE. LIIGA KALLIS. SOOVIN VÄRSKEMAT. JUSTUSTUS EELMISEST SÜNNIPÄEVAST.

A2.1 TEST

Lisainfo

Kaal 0,075 kg
Mõõtmed 30 × 21 × 2 cm
Toode:

Töövihik

Keele tasemed:

A2

Lehekülgede arv:

100

Suurus:

A5

Tugevus:

Pehmed kaaned

Keel

Русский