UUS! Eesti keele töövihik “Suhtleme Eestis B1.2 – 2023” inglise keele baasil

Eesti keele töövihik „Suhtleme Eestis B1.2 – 2023“ on teine osa kolmeosalisest B1-taseme keeleõppe sarjast, mis on mõeldud eesti keele kui võõrkeele õppijale, kes on läbinud A2-taseme kursuse ja soovib saavutada B1 keeleoskustaset. ​Töövihik on saadaval inglise ja vene keele baasil. Töövihik on metoodiliselt ülesehituselt kommunikatiivne ja konstruktsioonipõhine, aidates omandada õigeid keelestruktuure. Töövihik aitaab alustada B1-tasemel õppimist ning valmistuda B1-taseme eksamiks. Töövihiku juurde kuuluvad kuulamistekstid ja interaktiivsed ülesanded veebilehel (tuleb eraldi tellida).

7,00 

Kirjeldus

TÖÖVIHIK B1.2

Lehekülgi: 91

Kirjastus: ImmiSoft

FORMAAT: pehmekaaneline, A5

SISU:

    1. VABA AEG JA SPORT. TALISPORT. TERVISEJOOKS. KUULUTUSED. TEATED. UJUMINE. SPORDIKLUBISSE REGISTREERIMINE. TAGASISIDE. SIDESÕNAD.
    2. ELUKUTSE VALIK. SUVETÖÖ. TÖÖLE KANDIDEERIMINE. AVALDUS JA CV. ALGAN VÕI ALUSTAN. DES-VORM.
    3. TERVISLIK TOIT. KOOLITOIT. KOOSOLEKU KOHVILAUD. TERVE -TERVIS – TERVISLIK – TERVISLIKULT. KUST SA OSTAD SÜÜA? KASSIKOHVIK. MENÜÜ. TAGASISIDE.
    4. HELISTAME PEREARSTILE. KODUAPTEEK. TRAUMAD. PEREARSTI JUURDE REGISTREERIMISE AVALDUS. LEMMIKOOMA MÕJU TERVISELE. UMBISIKULINE TEGUMOOD.

Lisainfo

Kaal 0,075 kg
Mõõtmed 30 × 21 × 2 cm
Toode:

Töövihik

Keele tasemed:

A2

Lehekülgede arv:

100

Suurus:

A5

Tugevus:

Pehmed kaaned

Keel

Русский